Komentowana treść: Games TOP10 za październik
[#1] Re: Games TOP10 za październik
Mam ogromna prosbe.

Kolejny raz zapomnialem zaglosowac na liste. Czy dalo by sie wysylac maile z formularzem do wypelnienia (gdzies kolo 20-go kazdego miesiaca) do osob, ktore o to prosza?



Jakby co, to ja pierwszy pisze sie na ta akcje.

[#2] Re: Games TOP10 za październik

@El Amigos, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Swoje głosy można również wysyłać mailem. Wystarczy sobie w kalendarzu domowych i amigowych obowiązków wpisać pozycję "Głosowanie"
[#3] Re: Games TOP10 za październik
Stary, gdybym to ja mial Internet w domu razem z Ami...

Na nieszczescie chodze nadal do kafejek albo w szkole siedze. Tyle, ze jakos nie pamietam o AGT10, bo to nie najwazniejsza rzecz w moim zyciu. :)
[#4] Re: Games TOP10 za październik

@El Amigos, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Przecież na maile można odpowiadać na Ami, a następnie przenosić je i wysyłać z pecetowego mailera...
[#5] Re: Games TOP10 za październik
Jak tak wlasnie robie. Ale nie pamietam o AGT10 nawet przez kilka miechow. Dopiero przypominam sobie jak w newsach czytam, ze jest update.

Tak wiec dalej idac, czy daloby sie wysylac maila przypominajacego do wybranych osob?

A moze w newsach PPA przypominac o tym? To jeszcze jakos przegladam... Ale moge nie zauwazyc, jesli szybko nadejda nowe.
[#6] Re: Games TOP10 za październik

@El Amigos, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Ale nie pamietam o AGT10 nawet przez kilka miechow. Dopiero przypominam sobie jak w newsach czytam, ze jest update.


No i właśnie wtedy można wypełnić formularz :D
[#7] Re: Games TOP10 za październik

@El Amigos, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Moze skorzystaj z jakiegos programu z terminarzem, ktory by w wybrany sposob przypominal Ci o AGT. Daywatch sie nazywal czy jakos tak, juz nie pamietam.
[#8] Re: Games TOP10 za październik

@reactor, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7




Mam go sobie na Wingrozie/MacOSie zainstalowac? Tylko tam przesylam cokolwiek przez Net. A na Ami juz mi brak pamieci na takie bajery, chociaz moze jeszcze o tym pomysle.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem